Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 1

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 3

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

Agenda

maandag, 22 oktober 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
dinsdag, 23 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:30 - 13:00Training studenten
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
11:30 - 12:30WMO casustafel
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 14:30Subteam 2
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
16:00 - 17:00Vergadering WOK
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 24 oktober 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
10:00 - 12:00Handwerkclub Gre Muller
11:00 - 12:30Subteam 3
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
donderdag, 25 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
11:00 - 12:00Ontruimingsteam
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
14:30 - 16:30
16:00 - 17:00Debriefing
vrijdag, 26 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zaterdag, 27 oktober 2018
12:00 - 17:00Wijkstemdag
19:00 - 23:00Professorenbuurt
zondag, 28 oktober 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 29 oktober 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I3
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I4
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I6
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
13:30 - 15:00
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
dinsdag, 30 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 12:00Vergadering Lentis
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
13:00 - 14:30Subteam 1
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 31 oktober 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2 EXTRA
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2 EXTRA
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
10:00 - 12:00Handwerkclub Gre Muller
10:30 - 12:00Subteam 4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
14:45 - 20:00Scrum training / Scrumatschool
14:00 - 15:00Rummikub
15:30 - 19:30Leetudie
15:30 - 18:00Bijenkomst Dementie vriendelijke wijk
15:30 - 18:00Bijenkomst Dementie vriendelijke wijk
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 20:00talkingENGLISH
19:30 - 22:00VvE Zaagmuldersweg 534-686
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
19:30 - 22:00VvE Zaagmuldersweg 534-686
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 1 november 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:00Bijeenkomst Stuurgroep U en de Buurt
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 12:00Briefing
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:30 - 15:30Tip s en truc s
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:00 - 22:00Workshop Tutya
vrijdag, 2 november 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 10:30Margaret
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zaterdag, 3 november 2018
10:00 - 17:00Kledingbeurs
10:00 - 17:00Kledingbeurs
10:00 - 17:00Kledingbeurs
zondag, 4 november 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 5 november 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I3
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I4 - ANDERE ZAAL DAN NORMAAL
10:00 - 12:00Bijeenkomst WIJ Team
10:00 - 12:00Bijeenkomst WIJ Team
10:00 - 12:00Bijeenkomst WIJ Team
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I6
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
dinsdag, 6 november 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Vergadering Lentis
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 14:30Subteam 2
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 7 november 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2 EXTRA
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2 EXTRA
10:00 - 12:00Handwerkclub Gre Muller
11:00 - 12:30Subteam 3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 20:00talkingENGLISH
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 8 november 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
11:15 - 13:00Projectgroep Oud & Nieuw
11:15 - 13:00Projectgroep Oud & Nieuw
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
14:30 - 15:30Vaccinatierondes
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
vrijdag, 9 november 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zondag, 11 november 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 14:00V.E.G vergadering
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 12 november 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
08:30 - 16:30Caroline traint & begeleidt
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I4
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I3
09:00 - 12:00Briefing
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
19:00 - 22:00Vergadering Woonbond
19:00 - 22:00Vergadering Woonbond
20:00 - 23:00PvdA Overleg wijkbewoners
dinsdag, 13 november 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
11:30 - 13:00Olga Willemsen
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
13:00 - 14:30Subteam 1
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 14 november 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 12:00Intervisie Bijeenkomst
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2 EXTRA
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2 EXTRA
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
10:30 - 12:00Subteam 4
10:00 - 12:00Handwerkclub Gre Muller
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
15:30 - 17:30Lefier - Stichtingbestuur Multifunctionele Centra
18:30 - 20:00talkingENGLISH
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 15 november 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:30 - 15:30Tip s en truc s
14:30 - 16:30
vrijdag, 16 november 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
18:00 - 23:00Buurtbios
zondag, 18 november 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 19 november 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I3
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I6
12:00 - 16:00Leetudie
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
dinsdag, 20 november 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 14:30Subteam 2
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 21 november 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2 EXTRA
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2 EXTRA
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
10:00 - 12:00Handwerkclub Gre Muller
11:00 - 12:30Subteam 3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:00Taal cafe
13:00 - 17:00Oma’s Wasssalon
14:00 - 15:00Rummikub
15:30 - 19:30Leetudie
15:00 - 17:00Vergadering WOK
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 20:00talkingENGLISH
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 22 november 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
11:00 - 12:00Overleg Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
Deze fondsen hebben het mogelijke gemaakt dat het Floreshuis een nieuwe inrichting heeft gekregen:
VSB-fonds Kans fonds Scholten Kammingafonds Emmaplein Foundation PIN projecten Gravin van Bylandtstichting Oranje fonds
© 2018 Floreshuis | Floresplein 19 | 9715 HH Groningen | 050-5710112 | beheer@floreshuis.nl | Login