Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 1

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 3

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

Agenda

maandag, 15 januari 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 12:00Briefing
12:30 - 22:00Werk en studie ruimte
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
19:15 - 21:15Yinyoga les groep 1
dinsdag, 16 januari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
09:00 - 12:00Briefing
10:00 - 12:00Iris den Herder
11:00 - 12:00Wijkoverleg
12:30 - 22:00Werk en studie ruimte
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
13:00 - 14:30Subteam 2
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
14:30 - 16:00Iris den Herder
15:00 - 16:30Iris den Herder
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:30 - 21:30ouderbijeenkomst weerbaarheidstraining
19:00 - 21:00Opleiding Massage
19:00 - 21:00Opleiding Massage
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 17 januari 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
14:00 - 15:00Mirjam Kuin
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:00 - 22:00Groninger Studenten Toneel
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 18 januari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
10:30 - 13:30Annemiek
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
15:00 - 18:00Bijeenkomst
15:00 - 18:00Bijeenkomst
15:00 - 18:00Bijeenkomst
16:00 - 17:00Leetudie
16:00 - 22:00Werk en studie ruimte
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 22:00Groninger Studenten Toneel
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 19 januari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
13:30 - 16:30Weerbaarheidstraining
18:00 - 23:00Buurtbios
zondag, 21 januari 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 22 januari 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 10:00Zorgoverleg
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 22:00Werk en studie ruimte
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
19:15 - 21:15Yinyoga les groep 1
dinsdag, 23 januari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
09:00 - 12:00Briefing
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 22:00Werk en studie ruimte
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 14:30Subteam 1
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 24 januari 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:30 - 11:30Voorlees ochtend
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:00Taal cafe
13:00 - 14:00Wiz training - Anne
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 22:00Groninger Studenten Toneel
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 25 januari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:30 - 10:30Vanessa Carrilho Wij team
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
09:00 - 10:30Briefing
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
14:30 - 17:30Jasmijn
14:30 - 17:30Jasmijn
15:30 - 20:00Cursus aan docenten
16:00 - 17:00Leetudie
16:00 - 22:00Werk en studie ruimte
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:00 - 22:00Groninger Studenten Toneel
vrijdag, 26 januari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
13:30 - 16:30Weerbaarheidstraining
zaterdag, 27 januari 2018
09:00 - 19:00Culturen bij de buren
09:00 - 19:00Culturen bij de buren
09:00 - 19:00Culturen bij de buren
09:00 - 19:00Culturen bij de buren
zondag, 28 januari 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 29 januari 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 12:00Briefing
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
12:30 - 22:00Werk en studie ruimte
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
19:15 - 21:15Yinyoga les groep 1
dinsdag, 30 januari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:30 - 11:30Medanstraat
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
09:00 - 12:00Briefing
12:30 - 22:00Werk en studie ruimte
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
13:00 - 14:30Subteam 2
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 21:00Opleiding Massage
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:00 - 21:00Opleiding Massage
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 31 januari 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
15:00 - 20:00Training docenten
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:00 - 22:00Groninger Studenten Toneel
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 1 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
09:00 - 10:30Briefing
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
16:00 - 22:00Werk en studie ruimte
19:00 - 22:00Groninger Studenten Toneel
19:30 - 22:00Saxofoonconcert
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 2 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
13:30 - 21:00MankrachtBuffet
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
13:30 - 16:30Weerbaarheidstraining
zondag, 4 februari 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 5 februari 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 12:00Briefing
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 22:00Werk en studie ruimte
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
19:15 - 21:15Yinyoga les groep 1
dinsdag, 6 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 22:00Werk en studie ruimte
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 14:30Subteam 1
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Opleiding Massage
19:00 - 21:00Opleiding Massage
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 7 februari 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:30 - 10:30Tai Chi
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:00 - 22:00Groninger Studenten Toneel
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 8 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 13:00Bijeenkomst Datefabriek
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
09:00 - 13:00Bijeenkomst Datefabriek
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
16:00 - 22:00Werk en studie ruimte
19:00 - 22:00Groninger Studenten Toneel
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 9 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:00 - 12:00Jasmijn workshop
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
13:30 - 16:30Weerbaarheidstraining
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
13:30 - 20:00Buurtbuffet
zondag, 11 februari 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 12 februari 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 17:00TriplePro
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 12:00Briefing
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:00 - 17:00Vroeg Erbij Team - Marianne
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
18:00 - 22:00Werk en studie ruimte
19:15 - 21:15Yinyoga les groep 1
dinsdag, 13 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00TriplePro
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
09:00 - 12:00Briefing
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 14:30Subteam 2
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:00 - 22:00Werk en studie ruimte
19:00 - 21:00Opleiding Massage
19:00 - 21:00Opleiding Massage
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 14 februari 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:30 - 10:30Tai Chi
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 15 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
16:00 - 22:00Werk en studie ruimte
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
Deze fondsen hebben het mogelijke gemaakt dat het Floreshuis een nieuwe inrichting heeft gekregen:
VSB-fonds Kans fonds Scholten Kammingafonds Emmaplein Foundation PIN projecten Gravin van Bylandtstichting Oranje fonds
© 2018 Floreshuis | Floresplein 19 | 9715 HH Groningen | 050-5710112 | beheer@floreshuis.nl | Login