Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 1

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 3

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

Agenda

vrijdag, 21 september 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
11:30 - 12:30Frank, casereview
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
18:00 - 23:00Buurtbios
zondag, 23 september 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 24 september 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I3
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
dinsdag, 25 september 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
10:00 - 11:00Overleg Ontruiming
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
11:30 - 12:30WMO casustafel
11:45 - 12:45Saaksumborg
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
13:30 - 14:00Frank - Janna
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 14:30Subteam 2
14:00 - 15:00Saaksumborg
15:30 - 19:30Leetudie
15:00 - 17:00Dansles Gem Groningen
15:30 - 17:00Goeiebuurt
16:00 - 17:00Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 26 september 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2
11:00 - 12:30Subteam 3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 21:30Salsales
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
19:00 - 22:00Vergadering Alzheimer Nederland
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 27 september 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 12:00Briefing
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
14:00 - 18:00Startbijeenkomst Project Oud en Nieuw
14:00 - 18:00Startbijeenkomst Project Oud en Nieuw
14:00 - 18:00Startbijeenkomst Project Oud en Nieuw
15:30 - 19:30Leetudie
15:00 - 17:00Buurtbemiddeling MJD
16:00 - 17:00Leetudie
16:00 - 17:00Debriefing
vrijdag, 28 september 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zondag, 30 september 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 1 oktober 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I3
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I4
09:00 - 10:30Briefing
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
dinsdag, 2 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:00 - 10:30Briefing
09:30 - 17:00Raad voor de Kinderbescherming
09:30 - 17:00Raad voor de Kinderbescherming
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
11:30 - 12:30WMO casustafel
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 14:30Sharette bijeenkomst fin.spreekuur/entree
13:00 - 14:30Subteam 1
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
16:00 - 18:00Goeiebuurt/ Groningse ondernemers challenge
16:00 - 18:00Goeiebuurt/ Groningse ondernemers challenge
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 3 oktober 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 12:30WIJ Korrewegwijk
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:30 - 12:00Subteam 4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 21:30Salsales
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 4 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Zorgintro gesprekskaarten
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:30 - 15:30Tip s en truc s
15:30 - 19:30Leetudie
15:30 - 16:30Wijkoverleg Korrewegwijk - Goeiebuurt
16:00 - 17:00Debriefing
16:00 - 17:00Leetudie
19:00 - 22:00Vewrgadering SGSB
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 5 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zaterdag, 6 oktober 2018
12:00 - 18:00Vcfestival
13:00 - 17:00Vcfestival
13:00 - 17:00Vcfestival
13:00 - 17:00Vcfestival
13:00 - 17:00Vcfestival
13:00 - 17:00Vcfestival
zondag, 7 oktober 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 8 oktober 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I3
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I4
11:00 - 12:00voorlichting studenten
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I6
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
dinsdag, 9 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Grip&Glans docententraining
09:00 - 17:00Grip&Glans docententraining
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
11:30 - 12:30WMO casustafel
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
13:00 - 14:30Subteam 2
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
19:00 - 21:30Workshop Blije Business
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 10 oktober 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2
09:00 - 17:00Grip&Glans docententraining
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:00 - 10:30Briefing
09:30 - 10:30Tai Chi
11:00 - 12:30Subteam 3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
15:30 - 19:30Leetudie
15:00 - 17:00Vergadering WOK
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 21:30Salsales
19:30 - 21:00WOK/ Goeiebuurt - indienersavond wijkstemdag
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 11 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Debriefing
16:00 - 17:00Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 12 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zondag, 14 oktober 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 15 oktober 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I3
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I4
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Marjan
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
dinsdag, 16 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
10:30 - 12:00Training studenten
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
11:30 - 12:30WMO casustafel
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
13:00 - 14:30Subteam 1
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
14:30 - 20:00Vaccinaties
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 17 oktober 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2
09:00 - 11:30Alfa-College RFEG2
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
10:30 - 12:00Subteam 4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
18:30 - 21:30Salsales
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 18 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 12:00Briefing
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:15 - 13:00Projectgroep Oud & Nieuw
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
16:00 - 17:00Debriefing
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 19 oktober 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 13:00Zorgintrogesprekskaarten
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
18:00 - 23:00Buurtbios
zaterdag, 20 oktober 2018
19:00 - 21:00Korrezon
zondag, 21 oktober 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 22 oktober 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
Deze fondsen hebben het mogelijke gemaakt dat het Floreshuis een nieuwe inrichting heeft gekregen:
VSB-fonds Kans fonds Scholten Kammingafonds Emmaplein Foundation PIN projecten Gravin van Bylandtstichting Oranje fonds
© 2018 Floreshuis | Floresplein 19 | 9715 HH Groningen | 050-5710112 | beheer@floreshuis.nl | Login