Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 1

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 3

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

Agenda

maandag, 19 februari 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:30 - 10:30Muziek met potten en pannen
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:30Hanzehogeschool
14:00 - 16:00Jeu de Boule
18:30 - 23:30ALV Stukdievereniging KIC
19:15 - 21:15Yinyoga les groep 1
dinsdag, 20 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
08:30 - 12:30Lentis
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
09:00 - 12:00Briefing
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 14:30Subteam 1
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
15:00 - 16:30Jongerenruimte
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:00 - 21:30Blije Business
19:00 - 21:00Massage community
19:00 - 21:00Massage community
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 21 februari 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
15:00 - 20:00Training docenten
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:30 - 21:30Spreekvaardigheidscursus
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 22 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:00Gem. Groningen stuurgroep stratenaanpak
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 23 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
13:30 - 16:30Weerbaarheidstraining
14:00 - 17:00Workshop Systemisch Werken voor Mediators
14:00 - 17:00Workshop Systemisch Werken voor Mediators
zondag, 25 februari 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 26 februari 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
dinsdag, 27 februari 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 14:30Subteam 2
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Massage community
19:00 - 21:00Massage community
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 28 februari 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 10:30Tai Chi
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
16:30 - 20:30Talk & Walk
19:30 - 21:30Spreekvaardigheidscursus
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 1 maart 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 2 maart 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 21:00MankrachtBuffet
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
zondag, 4 maart 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 5 maart 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:15 - 21:15Yinyoga les groep 1
dinsdag, 6 maart 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
09:00 - 12:00Briefing
10:00 - 16:00Raad voor de Kinderbescherming Groningen
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
13:00 - 14:30Subteam 1
15:00 - 16:30Michel Keyzer
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Massage community
19:00 - 21:00Massage community
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 7 maart 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
15:30 - 20:00Cursus aan docenten
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:30 - 21:30Spreekvaardigheidscursus
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 8 maart 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
09:00 - 10:30Briefing
10:00 - 14:00Bijeenkomst Datefabriek
10:00 - 14:00Bijeenkomst Datefabriek
10:00 - 14:00Bijeenkomst Datefabriek
10:00 - 14:00Bijeenkomst Datefabriek
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
14:30 - 15:30Vaccinatierondes
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 9 maart 2018
08:15 - 13:00Jasmijn workshop
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 13:00Jasmijn workshop
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
13:30 - 16:30Weerbaarheidstraining
14:00 - 16:00Iris den Herder
zondag, 11 maart 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 12 maart 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:00 - 17:00Vroeg Erbij Team
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:30 - 20:30Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Veldbiolog
19:30 - 20:30Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Veldbiolog
19:15 - 21:15Yinyoga les groep 1
19:30 - 20:30Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Veldbiolog
dinsdag, 13 maart 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 14:30Subteam 2
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Massage community
19:00 - 21:00Massage community
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 14 maart 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 10:30Briefing
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 10:30Tai Chi
10:00 - 12:30Wij Korrewegwijk
10:00 - 12:30Wij Korrewegwijk
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
15:00 - 20:00Training docenten
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:30 - 21:00Vergadering GOEIEBUURT
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:30 - 21:30Spreekvaardigheidscursus
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 15 maart 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Gemeente Groningen
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
09:00 - 10:30Briefing
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
11:00 - 13:00zorgintrogesprekkaarten
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:00 - 20:00Vergadering Lefier
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 16 maart 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
13:30 - 16:30Weerbaarheidstraining
14:00 - 17:00Gouden pact Humanistisch Verbond
18:00 - 23:00Buurtbios
zondag, 18 maart 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 19 maart 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 12:00Briefing
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
19:15 - 21:15Yinyoga les groep 1
dinsdag, 20 maart 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 14:30Subteam 1
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
17:00 - 21:00SocialErasmus Committee clothes swapping event
19:00 - 21:00Massage community
19:00 - 21:00Massage community
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 21 maart 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:15 - 21:15Yin Yoga groep 2
19:30 - 21:30Spreekvaardigheidscursus
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 22 maart 2018
08:45 - 17:00Bijeenkomst Gemeente Groningen
08:45 - 17:00Bijeenkomst Gemeente Groningen
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 13:30Uitgebreidelunch Gemeente groninge
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
Deze fondsen hebben het mogelijke gemaakt dat het Floreshuis een nieuwe inrichting heeft gekregen:
VSB-fonds Kans fonds Scholten Kammingafonds Emmaplein Foundation PIN projecten Gravin van Bylandtstichting Oranje fonds
© 2018 Floreshuis | Floresplein 19 | 9715 HH Groningen | 050-5710112 | beheer@floreshuis.nl | Login