Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 1

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 3

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

Agenda

vrijdag, 4 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:35 - 11:35Schilderen W. Meijer
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L eetudie
10:00 - 12:00kledingrekken
12:00 - 14:00Goeiebuurt
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 17:00Entree WIJ Team
13:30 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 17:00GoeieBuurt Café
16:00 - 17:00KLAARZETTEN ZAAL
18:00 - 21:00Resto Runa
19:00 - 20:00SSG
zaterdag, 5 oktober 2019
11:00 - 17:00Kledingruil Korrewegbuurt
zondag, 6 oktober 2019
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 7 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
10:00 - 10:30kledingrekken
11:00 - 13:00Gemeente Groningen - ouderbevraging
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i3
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 15:30L eetudie
15:00 - 17:00Alfa- College Teamcoordinatoren Entree
16:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
dinsdag, 8 oktober 2019
08:30 - 08:35Zonneschermen dicht
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 17:00Cursus(Gemeente Groningen)
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 17:00L eetudie
10:00 - 12:00jeugdoverleg Lyan
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX1
12:30 - 14:00zorgoverleg Margaret Langeland
12:00 - 13:30jeugdwerkoverleg
13:30 - 17:00casereview - Marjan S.
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
16:00 - 17:00L eetudie
16:00 - 22:00Studieruimte
17:00 - 19:30L Eetudié
19:30 - 22:00Karrekoor
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
woensdag, 9 oktober 2019
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i3
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i4
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
14:00 - 16:00Ina
14:00 - 17:00L eetudie
15:00 - 17:00Wijkoverleg Korrewegwijk
17:00 - 19:30L Eetudié
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 10 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Briefing studententeam
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L eetudie
10:00 - 11:00Koffie ochtend
10:45 - 12:00Buurtgesprekken studenten
11:15 - 13:00Projectgroep Oud & Nieuw
11:00 - 12:00Qi Gong
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 16:00De vrolijke Kwastjes
14:00 - 16:00L eetudie
14:30 - 16:00Ina
14:00 - 17:00Gemeente Groningen (Jorijn Aalders)
16:00 - 19:30Studieruimte
16:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
vrijdag, 11 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L eetudie
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
09:35 - 11:35Schilderen W. Meijer
12:00 - 14:00Goeiebuurt
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Entree WIJ Team
14:00 - 17:00GoeieBuurt Café
16:00 - 17:00KLAARZETTEN ZAAL
18:00 - 21:00Resto Runa
19:00 - 20:00SSG
zondag, 13 oktober 2019
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 14 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 10:00Briefing studententeam
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i3
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 15:30L eetudie
16:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
19:30 - 22:00VvE Studentenbuurt (11349)
19:30 - 22:00VvE Studentenbuurt (11349)
dinsdag, 15 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
08:30 - 08:35Zonneschermen dicht
09:30 - 13:30VCT basistraining entree stage
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 13:00WIJS
10:00 - 12:00jeugdoverleg Lyan
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX1
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 16:30Bijeenkomst actualiteiten Jeugdwet (Groep 1)
13:00 - 16:30Bijeenkomst actualiteiten Jeugdwet (Groep 1)
14:00 - 15:00L eetudie
15:30 - 17:00Marije
16:30 - 22:00Studieruimte
16:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:30Blije Business - Professionele video’s maken
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 16 oktober 2019
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i3
09:00 - 10:00Briefing studententeam
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i4
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 17:00L eetudie
14:00 - 15:00Rummikub
16:00 - 18:00
17:00 - 19:30L Eetudié
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 17 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 17:00L eetudie
09:30 - 13:30VCT basistraining entree stage
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 11:30Briefing studententeam
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong
11:30 - 12:00Ina
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 17:00Workshop
13:00 - 17:00Workshop
13:30 - 16:00De vrolijke Kwastjes
16:00 - 17:00L eetudie
16:00 - 22:00Studieruimte
17:00 - 19:30L Eetudié
19:30 - 21:30parkeren bijeenkomst gem.groningen
vrijdag, 18 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
09:35 - 11:35Schilderen W. Meijer
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
12:00 - 14:00Goeiebuurt
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Entree WIJ Team
14:00 - 17:00GoeieBuurt Café
16:00 - 17:00KLAARZETTEN ZAAL
18:00 - 21:00Resto Runa
18:00 - 23:00Buurtbios
19:00 - 20:00SSG
zondag, 20 oktober 2019
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 21 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 10:00Briefing studententeam
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
14:00 - 15:30L eetudie
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
dinsdag, 22 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
08:30 - 08:35Zonneschermen dicht
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 13:00WIJS
10:00 - 12:00jeugdoverleg Lyan
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 13:30jeugdwerkoverleg
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
14:00 - 15:00L eetudie
15:00 - 16:30
16:00 - 22:00Studieruimte
16:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
19:30 - 22:00MTNN cursus interview techniek
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
woensdag, 23 oktober 2019
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 10:00Briefing studententeam
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
14:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
donderdag, 24 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Briefing studententeam
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L eetudie
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 16:00De vrolijke Kwastjes
14:00 - 16:00L eetudie
16:00 - 17:00L eetudie
16:00 - 19:00Studieruimte
17:00 - 19:30L Eetudié
vrijdag, 25 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
09:35 - 11:35Schilderen W. Meijer
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 14:00L eetudie
12:00 - 14:00Goeiebuurt
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 17:00Entree WIJ Team
13:30 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 17:00GoeieBuurt Café
16:00 - 17:00KLAARZETTEN ZAAL
18:00 - 21:00Resto Runa
19:00 - 20:00SSG
zaterdag, 26 oktober 2019
19:00 - 23:00buurtcultuur festival
zondag, 27 oktober 2019
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 28 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 10:00Briefing studententeam
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i3
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 15:30L eetudie
16:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
19:30 - 22:00VvE Zaagmuldersweg (11743)
19:30 - 22:00VvE Zaagmuldersweg (11743)
dinsdag, 29 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
08:30 - 08:35Zonneschermen dicht
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
10:00 - 12:00jeugdoverleg Lyan
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX1
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
14:00 - 15:00L eetudie
16:00 - 17:00L eetudie
16:00 - 22:00Studieruimte
17:00 - 19:30L Eetudié
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:15 - 22:00Vergadering van eigenaars VvE Soendastraat 60-85
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 30 oktober 2019
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i3
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i4
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
14:30 - 15:30WOK Redactievergadering Korrespondent
14:00 - 15:00Rummikub
16:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
19:30 - 22:00MTNN cursus interview techniek
19:00 - 21:00VvE De Velden - MVGM
19:00 - 22:00Salsa
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 31 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Briefing studententeam
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 13:00WIJS
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 16:00De vrolijke Kwastjes
14:00 - 16:00L eetudie
14:00 - 16:00Gezond Leven & Wonen Markt
16:00 - 19:00Studieruimte
16:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
vrijdag, 1 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
09:35 - 11:35Schilderen W. Meijer
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:00Goeiebuurt
13:00 - 17:00Entree WIJ Team
13:30 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 17:00GoeieBuurt Café
16:00 - 17:00KLAARZETTEN ZAAL
18:00 - 21:00Resto Runa
19:00 - 20:00SSG
zondag, 3 november 2019
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 4 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 14:00L eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i3
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
13:00 - 14:00Marian
14:00 - 15:30L eetudie
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00L eetudie
17:00 - 19:30L Eetudié
Deze fondsen hebben het mogelijke gemaakt dat het Floreshuis een nieuwe inrichting heeft gekregen:
VSB-fonds Kans fonds Scholten Kammingafonds Emmaplein Foundation PIN projecten Gravin van Bylandtstichting Oranje fonds
© 2019 Floreshuis | Floresplein 19 | 9715 HH Groningen | 050-5710112 | beheer@floreshuis.nl | Login