Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 1

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 3

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

Agenda

dinsdag, 22 oktober 2019
08:30 - 09:00
08:30 - 08:35Zonneschermen dicht
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
10:00 - 12:00jeugdoverleg Lyan
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 13:30jeugdwerkoverleg
12:30 - 13:30Anne
13:00 - 17:00Setin
13:30 - 14:30Gesprek Esther Moen
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
14:30 - 15:30Tamara
15:00 - 16:30
16:00 - 22:00Studieruimte
16:00 - 17:00L`eetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:30 - 22:00MTNN cursus interview techniek
woensdag, 23 oktober 2019
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
12:00 - 13:30Lunchcafe
14:00 - 15:00Rummikub
donderdag, 24 oktober 2019
08:30 - 09:00
09:00 - 11:30Briefing studententeam
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 16:00De vrolijke Kwastjes
vrijdag, 25 oktober 2019
08:30 - 09:00
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
09:35 - 11:35Schilderen W. Meijer
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:00Goeiebuurt
13:00 - 17:00Entree WIJ Team
13:30 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 17:00GoeieBuurt Café
16:00 - 17:00KLAARZETTEN ZAAL
18:00 - 21:00Resto Runa
19:00 - 20:00SSG
zaterdag, 26 oktober 2019
19:00 - 23:00buurtcultuur festival
zondag, 27 oktober 2019
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 28 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
08:30 - 11:00L`eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 10:00Briefing studententeam
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i3
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
14:00 - 15:30L`eetudie
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00L`eetudie
17:00 - 19:30L` Eetudié
19:00 - 21:30Oosterparkkwartier Groningen
19:00 - 21:30Oosterparkkwartier Groningen
dinsdag, 29 oktober 2019
08:30 - 08:35Zonneschermen dicht
08:30 - 11:00L`eetudie
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 10:00Briefing studententeam
10:00 - 12:00jeugdoverleg Lyan
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX1
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
14:00 - 15:00L`eetudie
16:00 - 17:00L`eetudie
16:00 - 22:00Studieruimte
17:00 - 19:30L` Eetudié
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:15 - 22:00Vergadering van eigenaars VvE Soendastraat 60-85
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 30 oktober 2019
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 14:00L`eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i3
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i4
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
14:30 - 15:30WOK Redactievergadering Korrespondent
16:00 - 17:00L`eetudie
17:00 - 19:30L` Eetudié
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 21:00VvE De Velden - MVGM
19:00 - 22:00Salsa
19:30 - 22:00MTNN cursus interview techniek
19:00 - 22:00Salsa
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 31 oktober 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Briefing studententeam
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 13:00Mixedlife - Videoprofs
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L`eetudie
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
12:00 - 13:30gezondheidsmarkt
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 16:00De vrolijke Kwastjes
14:00 - 16:00L`eetudie
14:00 - 16:00Gezond Leven & Wonen Markt
16:00 - 19:00Studieruimte
16:00 - 17:00L`eetudie
17:00 - 19:30L` Eetudié
vrijdag, 1 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L`eetudie
09:35 - 11:35Schilderen W. Meijer
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:00Goeiebuurt
13:00 - 17:00Entree WIJ Team
13:30 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 17:00GoeieBuurt Café
16:00 - 17:00KLAARZETTEN ZAAL
18:00 - 21:00Resto Runa
19:00 - 20:00SSG
21:00 - 23:00
zondag, 3 november 2019
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 4 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 14:00L`eetudie
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i3
13:00 - 14:00Marian
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
14:00 - 15:30L`eetudie
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00L`eetudie
17:00 - 19:30L` Eetudié
dinsdag, 5 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
08:30 - 08:35Zonneschermen dicht
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 14:00L`eetudie
09:00 - 10:00Briefing studententeam
10:00 - 12:00jeugdoverleg Lyan
12:00 - 13:30jeugdwerkoverleg
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX1
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
14:00 - 15:00L`eetudie
16:00 - 17:00L`eetudie
16:00 - 22:00Studieruimte
17:00 - 19:30L` Eetudié
19:15 - 22:00Vergadering van eigenaars VvE Korrezoom
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 6 november 2019
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i3
09:00 - 14:00L`eetudie
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i4
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 17:00L`eetudie
14:00 - 15:00Rummikub
17:00 - 19:30L` Eetudié
19:00 - 22:00Salsa
19:30 - 22:00MTNN cursus interview techniek
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 7 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 11:30Briefing studententeam
09:00 - 14:00L`eetudie
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong
11:15 - 13:00Projectgroep Oud & Nieuw
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
13:30 - 16:00De vrolijke Kwastjes
14:00 - 16:00L`eetudie
14:00 - 18:00Vaccinaties
16:00 - 17:00L`eetudie
16:00 - 19:00Studieruimte
17:00 - 19:30L` Eetudié
vrijdag, 8 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:35 - 11:35Schilderen W. Meijer
09:00 - 14:00L`eetudie
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
12:00 - 14:00Goeiebuurt
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 17:00Entree WIJ Team
13:30 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 17:00GoeieBuurt Café
16:00 - 17:30Bijvrijdag
16:00 - 17:00KLAARZETTEN ZAAL
17:00 - 22:00Speelgoedruil
18:00 - 21:00Resto Runa
19:00 - 20:00SSG
zondag, 10 november 2019
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 14:00V.E.G vergadering
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 11 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 14:00L`eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i3
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
14:00 - 15:30L`eetudie
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00WIJS
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00L`eetudie
17:00 - 19:30L` Eetudié
dinsdag, 12 november 2019
08:30 - 08:35Zonneschermen dicht
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 14:00L`eetudie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
10:00 - 12:00jeugdoverleg Lyan
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX1
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
14:00 - 15:00uitgifte verrassingcoupon Humanitas
14:00 - 15:00L`eetudie
15:00 - 20:00WIJraad - HvV
16:00 - 22:00Studieruimte
16:00 - 17:00L`eetudie
17:00 - 19:30L` Eetudié
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:30 - 21:00Blije Business
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 13 november 2019
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 14:00L`eetudie
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:30 - 11:00Bijeenkomst gemeente Groningen - Sociale inclusie
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i3
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i4
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 17:00L`eetudie
14:00 - 15:00Rummikub
15:00 - 17:00Wijkoverleg Korrewegwijk
17:00 - 19:30L` Eetudié
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
19:30 - 22:00MTNN cursus interview techniek
19:00 - 22:00Salsa
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 14 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Briefing studententeam
09:00 - 13:00Gemenete Groningen
09:30 - 13:30VCT basistraining entree stage
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 13:00Gemenete Groningen
09:00 - 13:00Gemenete Groningen
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L`eetudie
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
13:30 - 16:30Boekpresentatie
13:30 - 16:00De vrolijke Kwastjes
14:00 - 16:00L`eetudie
16:00 - 19:00Studieruimte
16:00 - 17:00L`eetudie
17:00 - 19:30L` Eetudié
vrijdag, 15 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:30 - 13:30VCT basistraining entree stage
09:30 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 14:00L`eetudie
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
09:35 - 11:35Schilderen W. Meijer
12:00 - 14:00Goeiebuurt
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 17:00Entree WIJ Team
13:30 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 17:00GoeieBuurt Café
16:00 - 17:00KLAARZETTEN ZAAL
18:00 - 23:00Buurtbios
18:00 - 21:00Resto Runa
19:00 - 20:00SSG
zondag, 17 november 2019
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 18 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L`eetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i3
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
13:30 - 16:00Financieel spreekuur
14:00 - 15:30L`eetudie
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00L`eetudie
17:00 - 19:30L` Eetudié
dinsdag, 19 november 2019
08:30 - 08:35Zonneschermen dicht
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i4
09:00 - 13:00WIJS
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L`eetudie
09:30 - 13:30VCT basistraining entree stage
09:00 - 10:00Briefing studententeam
10:00 - 12:00jeugdoverleg Lyan
12:00 - 13:30jeugdwerkoverleg
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX1
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
14:00 - 15:00L`eetudie
14:00 - 15:00uitgifte verrassingcoupon Humanitas
16:00 - 17:00L`eetudie
16:00 - 22:00Studieruimte
17:00 - 19:30L` Eetudié
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 20 november 2019
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 14:00L`eetudie
09:00 - 10:00Briefing studententeam
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 11:30Alfa College RABC-i3
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:30 - 10:30Tai Chi
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC-i4
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 15:00Rummikub
14:00 - 17:00L`eetudie
17:00 - 19:30L` Eetudié
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
19:00 - 22:00Salsa
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 21 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Briefing studententeam
09:00 - 17:00Entree WIJ Team
09:00 - 13:00WIJS
09:30 - 13:30VCT basistraining entree stage
09:00 - 14:00L`eetudie
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong
12:30 - 15:00Alfa College RSTEX-i1
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 16:00De vrolijke Kwastjes
14:00 - 16:00L`eetudie
16:00 - 22:00Studieruimte
16:00 - 17:00L`eetudie
17:00 - 19:30L` Eetudié
19:00 - 22:00Groene Korrewijk
vrijdag, 22 november 2019
08:30 - 11:30vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Entree WIJ Team
09:00 - 14:00L`eetudie
09:35 - 11:35Schilderen W. Meijer
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:00Goeiebuurt
13:30 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Entree WIJ Team
13:00 - 17:00Bijvrijdag
13:00 - 17:00Bijvrijdag
13:00 - 17:00Bijvrijdag
14:00 - 17:00GoeieBuurt Café
18:00 - 18:30KLAARZETTEN ZAAL
18:00 - 21:00Resto Runa
19:00 - 20:00SSG
Deze fondsen hebben het mogelijke gemaakt dat het Floreshuis een nieuwe inrichting heeft gekregen:
VSB-fonds Kans fonds Scholten Kammingafonds Emmaplein Foundation PIN projecten Gravin van Bylandtstichting Oranje fonds
© 2019 Floreshuis | Floresplein 19 | 9715 HH Groningen | 050-5710112 | beheer@floreshuis.nl | Login