Leuk nieuws! Zaterdag 20 september organiseren wij een kledingmarkt! Het wordt een gezellige dag met muziek en hapjes.
Wil jij een tafel huren om kleding te verkopen op de Korrekledingmarkt? Dat kan voor slechts €3,50! Meld je aan vóór 17 september door HIER te klikken.
Praktische informatie
Datum: Zaterdag 20 september
Tijd: De markt is open van 14:00 tot 18:00
Voor verkopers: Wees aanwezig om 13:00 uur. Je wordt verwacht te blijven tot 18:00 uur.
Locatie: Floreshuis – Floresplein 19 in Groningen
Wat mag je verkopen?
De markt is voor kleding en accesoires. Dus geen woonartikelen of andere spullen.
Kosten
Je kunt zelf kiezen hoeveel tafels of kledingrekken je wilt huren. Elke tafel en kledingrek die je wilt huren, kost €3,50 voor de hele middag. Bijvoorbeeld: twee tafels kosten €7. Eén tafel en twee kledingrekken kosten samen €10,50.
Borg: je betaalt ook nog €5 borg. Dit is een kleine verzekering voor ons dat je komt, en je krijgt dit contant terug aan het eind van de kledingmarkt.
Na je aanmelding
Ontvang je een bevestiging van je inschrijving per e-mail. Je krijgt dan instructies hoe je de huur voor de tafels en kledingrekken en de borg moet betalen. Betaal vanaf de datum van de bevestigingsmail binnen 4 dagen, anders gaat je plek naar iemand op de wachtlijst.
• Bij te veel inschrijvingen krijg je een mail dat je op de wachtlijst wordt geplaatst.
• Wanneer iemand afzegt of niet op tijd heeft betaald, krijgt de eerste op de wachtlijst een plek.
Alleen bij totale betaling is je inschrijving definitief!
Afmelden & Terugbetaling
• Afmelden kan tot 48 uur van tevoren (18 september 13 uur) → alleen dan krijg je je borg terug.
ℹ️ Overige informatie voor verkopers
• Het zou fijn zijn als je spiegels mee kunt nemen!
• Breng eigen kledinghangers mee voor gebruik aan een rek.
• Je bent zelf verantwoordelijk voor jouw verkoop. Zorg voor contant en kleingeld of een QR-code om betalingen te ontvangen.
• De kleding die overblijft, neem je zelf weer mee.
Vragen?
Neem contact op met de organisatie door een mailtje te sturen naar: [email protected]
