Wil jij werken op een plek waar je écht van betekenis bent? Waar geen dag hetzelfde is en waar je samen met vrijwilligers het verschil maakt? Dan is dit jouw kans.
Wijkcentrum Floreshuis is “het huis” van de wijk gelegen in de Korrewegwijk/Indische buurt in Groningen. Het is een (ontmoetings)plek waar iedereen welkom is en waarin mensen zichzelf kunnen zijn. We willen van betekenis zijn voor iedereen met een initiatief, een idee, of de wens om de buurt mooier te maken. Het Floreshuis organiseert als vrijwilligersorganisatie zelf geen activiteiten; maar stimuleert, faciliteert en ondersteunt wijkbewoners die met initiatieven en met ideeën komen. We werken met zo weinig mogelijk professionals en met zo veel mogelijk vrijwilligers uit de wijk. Want als mensen uit de wijk participeren draagt dat bij aan het vergroten van zingeving en eigenwaarde.
Jouw rol
Als beheerder werk je in een team met nog 2 andere beheerders en jullie zorgen er gezamenlijk voor dat alles loopt. Je werkt direct onder de locatiemanager en met hem stem je zaken af. Je houdt overzicht, brengt structuur en zorgt dat het wijkcentrum een fijne, gastvrije en goed georganiseerde plek is voor iedereen. Je schakelt makkelijk, denkt vooruit en springt bij waar nodig. Of het nu gaat om een volle agenda, een praktische uitdaging of een onverwachte situatie — jij regelt het.
Wat ga je doen?
- Je houdt overzicht op het gebouw en de reserveringen in de zalen
- Je zorgt dat ruimtes klaarstaan en alles klopt tot in de details
- Je bent hét aanspreekpunt voor bezoekers, huurders en vrijwilligers
- Je stuurt vrijwilligers aan en zorgt dat iedereen weet wat er moet gebeuren
- Je brengt rust en structuur in de dagelijkse dynamiek
- Je signaleert wat beter kan en pakt dit direct op en je springt zelf bij waar nodig
- Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud van de zalen en lost kleine technische problemen op
- Op basis van jouw ervaring, talenten en ambitie krijg je de mogelijkheid om je werkzaamheden uit te breiden, zoals in de horeca of bij het begeleiden of organiseren van activiteiten.
Werken met vrijwilligers
Je werkt met een betrokken en diverse groep vrijwilligers. Dat maakt het werk leuk — en soms ook uitdagend. Het werken met vrijwilligers vraagt soms iets meer van je maar jij weet hoe je mensen meeneemt. Je bent duidelijk, maar ook mensgericht. Je voelt aan wat nodig is en weet ook lastige situaties in goede banen te leiden.
Je zorgt ervoor dat vrijwilligers zich gezien voelen én in beweging komen.
Wie ben jij?
Jij bent iemand die:
- overzicht houdt, ook als het druk is
- graag de handen uit de mouwen steekt
- makkelijk schakelt en oplossingsgericht denkt
- stevig staat en duidelijk communiceert
- mensen weet mee te krijgen en te motiveren
- zelfstandig werkt en verantwoordelijkheid neemt
- gastvrij en toegankelijk is
- Ervaring met het aansturen van vrijwilligers is een grote pré.
Wat krijg je van ons?
- Een baan met zichtbare impact in de wijk
- Veel afwisseling — geen dag is hetzelfde
- Een betrokken en gezellig team
- Ruimte om je werk zelf vorm te geven
- Mogelijkheden om je verder te ontwikkelen
- Je ontvangt een salaris volgens de CAO Sociaal Werk (€ 2.903 – € 4.335 bruto per maand o.b.v. 36 uur), waarbij we je inschalen op basis van jouw kennis, ervaring en kwaliteiten.
- Daarnaast ontvang je ook een eindejaarsuitkering en is er een opleidingsbudget om jezelf verder te ontwikkelen.
Iets voor jou?
Stuur je motivatie en CV vóór 12 april naar [email protected]
Wil je meer weten? Kijk even op onze website: www.floreshuis.nl. Heb je vragen? Neem gerust contact op met Gijs Jansen via 06 – 12988184