
Leuk nieuws! Fiana de Raaf van Studio Corvo komt een 5-weekse keramiekcursus geven in Het Floreshuis.
Tijdens deze cursus maak je een kopje, borden, een vaas, en heb je de mogelijkheid om vrij te werken. Tijdens de laatste worden alle items geglazuurd met transparante glazuur. Tussendoor zal Fiana de items voor je bakken zodat ze klaar zijn voor de laatste glazuurles, en na de cursus kun je de items na ongeveer 5 weken ophalen omdat ze na het glazuren nog een keer gebakken moeten worden.
Ben je enthousiast geworden? Dan kun je je inschrijven voor de basiscursus handbouwen keramiek. Kosten voor deze cursus zijn €200,- en de lessen zijn op dinsdagavond 18 en 25 november, en op 2,9,16 december.
Het is mogelijk om dit (deels) te financieren vanuit het Volwassenenfonds. De cursus zal bestaan uit 5 lessen waarbij basismaterialen zoals naturel klei en transparante glazuur zijn inbegrepen.
Wanneer: Dinsdagavonden 18,25 november, 2,9,16 december
Hoe laat: 19:30 uur tot 21:00 uur.
Kosten: €200,-
Bij deze cursus is er plaats voor maximaal 10 personen. Meld je dus snel aan! Vragen? Mail naar: [email protected]
Neem vooral even een kijkje op de website van Studio Covo of de Instagram pagina om te zien wat er allemaal voor moois wordt gemaakt 🙂